פרוייקט נוער Art Club בשיתוף ימקא

מטרת הפרוייקט היא לאגד קבוצת בני נוער המעוניינים להתנסות בתהליך יצירה לקראת מופע בימתי, המרכב ממספר תחומי אמנויות הבמה וז׳אנרים (פרפורמנס, משחק, תנועה, סטנד אפ, מוסיקה, קולנוע, בין תחומי).
הקבוצה תמנה בין
10-20 משתתפים ולא תהיה מרכבת בהכרח מתלמידי מגמות אמנות. הראציונאל הינו לגבש מופע המרכב מחומרים אמנותיים אשר יווצרו במהלך התכנית, ויעסוק בנושא סמלים ושפה.

נושא זה נבחר, במטרה לקרב לבבות בין אוכלוסיות יעד שונות של תיכוניסטים, אנו נפנה לעשרה בתי ספר דתיים ממגזרים שונים, ערבים, ומגוון אוכלוסייה חילונית, אתיופים וכדומה. 

אנו בשאיפה להצליח לקיים את החזרות על המופע במתכונת של אוירת קאלב לנוער, בו הקבוצה מעלה רעיונות, מתנסה, חוקרת ומקבלת ליווי אמנותי באווירה צעירה ומאפשרת.

במהלך חודשי העבודה יוזמנו ויתארחו מורים ואמנים שונים מהארץ ומן העולם אשר לוקחים חלק בתכניות מרכז מחול שלם- בתכנית הנוער במטרה להשתלם ולהתנסות בעבודה עם יוצרים מקצועיים בתחומי אמנויות הבמה השונות.

לאחר תהליך היצירה, גיבוש המופע וקיום הבכורה באולם הקרנף, נריץ את המופע בפני תלמידי בתי ספר, (באולם בית הספר או באולם הקרנף- על פי הדרישות הטכניות של המופע מפרט האולמות והעלות של כל אחד מהם), סה״כ בפני כשמונה בתי ספר.

להצטרפות ויצירת קשר: קטרינה 054-6845051

לכתבה על הפרוייקט ב Isreality