לילך אורנשטיין

מנהלת הפקה וקשרי קהילה

 

לילך אורנשטיין נולדה בישראל ב1991 והחלה את צעדה הראשונים בתחום המחול בגיל 3. היא בוגרת מגמת מחול מהמובילות בארץ, מהתיכון ע"ש אהרון קציר.

כחלק מהכשרתה המקצועית ופיתוח כישוריה בתחום המחול, לילך לקחה חלק בסדנא של להקת קולבן דאנס, בסדנא של להקת ורטיגו, בסדנא להכשרת רקדנים "מטה אשר" תחת ניהולם של יהודית ארנון ועינב לוי ובפרוייקט מצויינות של להקת בת-שבע בין השנים 2013-2015.

בין 2010-2012 זכתה למעמד של רקדנית מצטיינת במסגרת הצבא ולאחריו המשיכה כשנה לרקוד בלהקת המחול קמע כמתלמדת.

כחלק מפעילותה כיוצרת עצמאית, לילך הוזמנה להופיע בבכורה בתיאטרון הפרינג' באר שבע ובכנס הישראלי לאיכות בתל אביב עם יצירתה. censere בנוסף העלתה על הבמה בשיתוף פעולה עם דניאלה מרוז, סטודנטית לאומניות המסך בבצלאל, את יצירתן לבן על לבן . בשנת 2016 זכתה יצירתה של לילך Territotium בשיתוף עם אסף שלומי, סטודנט באקדמיה למוסיקה ולמחול הלומד במסלול הלחנה, בציון לשבח בתחרות כוריאוגרפיה על שם גרטרוד קראוס. לאחר כחצי שנה היצירה Territotium  הוזמנה להשתתף בפרוייקט "רוקדים קצר" של מרכז סוזן דלל.

בשנת 2014 החלה את לימודיה להשכלה גבוהה, לתואר B.A. במחול, מהאקדמיה למחול ולמוסיקה בירושלים בחוג למחול, מסלול כוריאוגרפיה. בשנת 2015 זכתה בפרס הצטיינות יתרה על תרומתה המשמעותית לקהילה במסגרת המלגה מטעם הקרן לירושלים.

a.macholshalem@gmail.com