סוד האינסוף של נועה מאת שרונה פלורסהיים
מומלץ לגילאי 5-10 ולכל המשפחה
אויסטר - ענבל פינטו יום שלישי 29.11 שעה 19:00 - מגיל 6 ומעלה
דגי זהב- להקת ענבל פינטו יום שלישי 28.11 שעה 19:00 - מגיל 5 ומעלה
​נדין בומר יום חמישי 30.11 בשעה 19:00 - מגיל 10 ומעלה

דמיון וידע חוברים יחדיו במופע תאטרון מחול שופע יצירתיות והומור, החושף את העולם המפתיע והמרתק של הפיזיקה המודרנית. מושגים כמו ה"מפץ הגדול", "חלקיקים קוונטים", "האינסוף" ועוד מקבלים ביטוי נגיש, מוחשי וחוויתי באמצעות תנועה, מוזיקה וטקסט מקוריים. הילדים וההורים מוזמנים להשתתף במשחק המופלא של החלקיקים ולגלות ביחד עם נעה את סוד האפשרויות האינסופיות.

החיבור בין הידע המדעי והביטוי האמנותי המייחד את המופע, בא מתוך הכרה עמוקה בערך של השיתוף בין התחומים ובפוטנציאל העצום ששיתוף זה יוצר הן מנקודת מבט יצירתית והן מנקודת מבט חינוכית. השותפות הזו מבקשת לעורר בילדים סקרנות באשר לטבע המציאות, היקום העצום סביבנו ומקומינו בו. ומעבר לידע עצמו, המופע מבקש לעורר את המחשבה והדמיון של הילדים לגבי האפשרויות החדשות שהידע הזה פותח בפנינו!

המופע נוצר במסגרת פרויקט "עפים" מיוזמת מפעל הפיס, נכלל ברפרטואר סל תרבות ותרבות לפריפריה ונבחר להשתתף באירועי חשיפה בינלאומית למופעי מחול לילדים 2015.

צילום: עדי עופר

רעיון, כוראוגרפיה וניהול אמנותי: שרונה פלורסהיים

כתיבה ובימוי: עירית לוז     מוסיקה מקורית: אילן גרין

עיצוב תלבושות ואביזרים: נאוה שטר   עיצוב תאורה: עדי שימרוני

יעוץ מדעי: פרופ' דן מעוז, החוג לפיזיקה אוניברסיטת ת"א.

רקדנים שותפים ליצירה: ניתאי יורן/גלעד ירושלמי, ניצן לדרמן/אור אבישי, אפרת לוי/אור אשכנזי, קזויו שיוניורי/אסמי אידה, מעיין חורש/דקלה רג'בסקי

 

(המופע מתקיים בשפה האנגלית)