הלבבות הצינוריים שלנו

לקראת מופע בכורה של זוג הכוריאוגרפים מבריסל, אשר לב ואירינה לברינוביץ', שתתקיים ב-11בדצמבר במסגרת פסטיבל מחול שלם 2019, אתם מוזמנים לפרזנטציה של העבודה בשלביה המתקדמים. אנו מקווים שתוכלו להגיע לראות, להאזין, לחוות, להגיב על מה שחוויתם וכך לשקף עבורנו את מה שעולה עבורכם מהמחקר\מופע שלנו.

● אורך הפרזנטציה כ-60 דקות ולאחר מכן יתקיים עם הנוכחים שיחת משוב.

● הכניסה ללא תשלום. נא להגיע בזמן.

 

הלבבות הצינוריים שלנו

צינורות מפנים ומחוץ לגוף מתחברים אחד לשני, מהדהדים מידע מהחלל סביב. רעד גופי וקולי נכנס לצינורות ומגבש כוונת חיים. התהליך שלנו הוא אחד של התנקות ופתיחת חסמים. אנו הופכים להיות חלק ממערכת מחזורית שמחוברת לתבונה אחרת, ויכולים כך לתעל אהבה חייזרית דרך הלבבות הצינוריים שלנו. אנחנו מטהרים מחשבה אנושית עם לולאות משוב: חשוב, אמור, הקשב, הדהד ושנה צורה דרך חוויה. אנו מבצעים תיעול של א-חומרים כך שהם יוכלו להיכנס שוב לעולם בתור משאב מבוזר.

 מאת ובביצוע אירינה לברינוביץ' ואשר לב

 בתמיכת מפעל הפיס

בהפקת מחול שלם (ירושלים) ואשר לב ואירינה לברינוביץ' (בריסל)

בקופרודוקציה של P.A.R.T.S. Summer Studios ושל Q-O2 (בריסל)

אירינה לברינוביץ' ואשר לב (בריסל, בלגיה)

אירינה ( ליטא, 1986) ואשר (ישראל, 1981) נפגשו בבריסל ב-2013, אז החלו לגור ולעבוד יחד. הרקע שלהם נע דרך כוריאוגרפיה, ריקוד ומופע חזותי. לשניהם תארי מאסטר באמנות (אמסטרדם, הולנד וגנט, בלגיה) מתוכניות אשר פועלות להגדיר מחדש ולהרחיב את גבולות הפרקטיקה האמנותית. המחקר\מופע מתמשך שלהם עוסק בטרנספורמציה תודעתית וחברתית. הם עובדים עם א-חומרים: אויר, תיעול (channeling), חוויות של שינויי תודעה ופיסול\עיצוב חברתי. הם יצרו במשותף מופעים שזכו להופיע בין השאר בבלגיה, נורבגיה, ליטא, איטליה וישראל. אירינה ואשר הם יוזמים של The New Dionysian Festival, פסטיבל שקיים מזה שנתיים ומחבר בין אמנות, שינויי תודעה ואקולוגיה.